Zanim przyjdziesz tutaj na Ziemię, aby doświadczać bycia Człowiekiem, dokonujesz pewnych wyborów. Można to porównać trochę do „budowania postaci” w grze typu RPG, czyli decydujesz jaką ścieżką chcesz kroczyć, jakie masz predyspozycje i związane z nimi słabe strony i jakie wyzwania będziesz mieć przed sobą. Materializując się na Ziemi w ciele ludzkim nie masz już swobodnego dostępu do pamięci o tych wyborach, jednocześnie masz do dyspozycji lustra – inne osoby, z którymi umówiłeś/łaś się pomagać sobie wzajemnie w zdobywaniu doświadczeń oraz dary pozostawione nam przez Przodków.

Jednym z takich darów – narzędzi jest Cholq’ij (Tzolkin, zwany potocznie Kalendarzem Majów). Korzystając ze starożytnej wiedzy Majów możemy określić swoje zadania, swoją indywidualną misję na Ziemi, predyspozycje zagrożenia oraz wyzwania. Zaznaczam, że wiedza ta ma nam pomóc w samopoznaniu, a nie w przepowiadaniu przyszłości, nie ma to nic wspólnego z wróżbą (techniki wróżebne oparte na tradycjach rdzennych również stosuję, np. podczas konsultacji indywidualnych na życzenie).

W każdej chwili masz wolny wybór i jaki by on nie był, będzie dobry – dostaniesz od świata informację zwrotną, gdzie kierować się dalej.

Po przygotowaniu dla Ciebie analizy urodzeniowej mogę powiedzieć Ci między innymi w którą stronę warto skierować uwagę, jakie masz mocne strony, na co uważać, czego potrzebujesz doświadczać.

W celu zamówienia analizy, konsultacji, czy techniki wróżebnej albo zapytania o więcej szczegółów zapraszam do KONTAKTU

 

Poniżej kilka przykładowych relacji od odbiorców przybliżających w czym może być pomocna analiza urodzeniowa na podstawie Cholq’ij. Opinie publikowane jako rekomendacje lub otrzymane prywatnie (publikuję za zgodą autorów):

„Ta analiza – cos pieknego. 🥰 Sluchalam jak dziecko ulubionej bajki. Bardzo bardzo dziekuje!! Kazde slowo trafione. Niuanse, sugestie, wyzwania. Naprawde przechodzi to przeze mnie i rezonuje. Czesc rzeczy same do mnie przyszla, ale ujales to w ten fajny sposob, taki sysntetyczny. Dobrze jest moc obejrzec siebie od tej strony. Magia!!”
Agnieszka

„Informacje o możliwości zamówienia sobie analizy dostałem od przyjaciółki. Zamówiłem. Wszystko się zgadza! Wiele rzeczy mi w głowie zaskoczyło, połączyłem fakty. Wszystkie moje dary, zdolności, co robić, a czego unikać, kiedyś czułem intuicyjnie. Teraz wiem, że posiadam potężną intuicję i z niej zacząłem mocno korzystać. Poznałem swoje bardzo mocne strony, ale też te, których unikać. Wiem, że droga, którą czułem, a nie mogłem się zdecydować – to moje przeznaczenie. Dziękuję i POLECAM! ❤🙏”
Marcin

„Idę z Mayan Calendar od początku mojej drogi „świadomości” natrafiłam tu dzięki przyjacielowi. W tym roku miałam przyjemność skorzystać z Analizy według Kalendarza Majów…. Dla mnie ta analiza podziałała jak wybawienie, wiele rzeczy pojawiających się w moim życiu nie miały wytłumaczenia, czasem myślałam, że coś ze mną nie tak, porównując się do innych ludzi. Słuchając analizy płakałam i czułam jak spada mi z serca kamień po kamieniu. Tym samym poczułam siłę i odwagę żeby zaufać tej swojej intuicji i Duszy….. Może podam przykład, ciągle się borykałam z problemem wolności, bliskie osoby mówiły, że powinnam iść na terapię bo coś ze mną nie tak. Nauka potwierdziła, że mam to w sercu. Bym mogła tak pisać przez pół dnia, dużo ciekawych aspektów mi się pojawiło.
Naprawdę polecam z serca Analizę jak i obserwacje strony bo można wszystko lepiej zrozumieć, dzień za dniem wszystko się układa w całość.
Wyrażam wdzięczność za pojawienie się w mojej przestrzeni🙏☀️”
Marta

„Niesamowita możliwość poznania własnej drogi życia/wyborów/zrozumienie wydarzeń które już miały miejsce. W moim przypadku zgodność w 100% 💫💫💫 warto poszerzyć swoją perspektywę postrzegania życia o otrzymane informacje. Są one przedstawione bardzo rzetelnie i klarownie. Polecam – jest to swego rodzaju podróż w głąb siebie.”
Ola

„Polecam z całego serca. Świetne narządzie samopoznania wiele wskazówek i rad… 100% zgodności odczytu… niesamowita pomoc. Dziękuję.”
Kasia

„Czy polecasz? Oczywiście,ze TAK!
I jeszcze raz tak, polecam! Odczyt jest perfekcyjny w każdym detalu. Jestem wdzieczna za możliwość skorzystania i usłyszenia o sobie tego wszystkiego co Serce wiedziało a glowa potrzebowala usłyszeć.
Analiza jest wykonana bardzo rzetelnie. A co ważniejsze przekazana w sposób bardzo klarowny i zrozumiały.
Zamowilam wpierw odczyt, dla siebie. Po czym zrozumialam,ze to genialna informacja, dla corki ktora jest w swojej drodze. Genialne wskazówki, podpowiedzi. Geeenialne!❤”
Ania

„Wszystko się potwierdziło i tak wiele się dowiedziałam. Dało mi to duży wgląd w jakim kierunku dalej iść i pomogło w domknięciu procesu oczyszczania Rodu.
Zrobienie analizy to świetna decyzja, która skutkuje poprawą na różnych poziomach życia i szerszym polem widzenia wielu rzeczy.
Polecam z serca kochani zrobienie tego dla siebie.
Dziękuję, doceniam piękną wiedzę i formę przekazu.”
Agnieszka

” Dzieki twojej analizie zrozumialam wiele rzeczy i zdarzen ktore mialy miejsce w moim zyciu. (…) Żyjemy obecnie w niezwyklych czasach i w zwiazku z tym mam, podobnie jak wiele innych osob, duzo dziwnych odczuc w ciele, w dloniach. To co na pewno wezme jako wskazowke, to wiecej empati, dzielenia sie wiedza i pomagania innym. Bardzo dziekuje, ze ty zechciales podzielic sie ze mna swoja wiedzą.”
Danuta

„Analiza pomogła mi w lepszym zrozumieniu i poznaniu swojej drogi. Dała mi siłę i większą pewność siebie. Potwierdziła, że zaufanie do siebie, swojego czucia i swojej Prawdy jest najważniejsze. Serca nie oszukasz 😉Podczas odsłuchiwania analizy czułam wielkie wzruszenie i wdzięczność 🤗
Twoja analiza sprawiła, że poczułam potrzebę „wyjścia do ludzi” (po mału) poprzez dzielenie się swoimi przemyśleniami i twórczością, którą ostatnio odkryłam. Dziękuję ❤️”
Dorota

„Oooooo, 🙉ale dużo do przemyśleń. Zgadza się wszystko. Ja tylko przed tym wszystkim się bronię i dlatego od 20 lat mam lęki i strach które paraliżują mi życie. Jutro jeszcze raz odsłuchań, wsłuchując się w wskazówki co zrobić.
Bardzo dziękuję ❤️”
Renata

„Szczerze, to ten puzzle co brakował. Jestem w szoku i jeszcze brakuje mi słów. Ja sobie to muszę jeszcze w sobie poukładać. Dziękuję i z pewnością się odezwę. Muszę pobyć teraz sama. wdzięczna jestem❤”
Kinga

„Odsłuchuje kolejny raz Twoje nagranie i robię notatki. Bardzo podoba mi się i przemawia do mnie Twój sposób przedstawienia energii i całego Drzewa Życia. Dziękuje jeszcze raz.”
Dorota

„Analizę urodzeniową polecił mi kolega. Chętnie ją zamówiłam
i okazała się strzałem w dziesiątkę. Po przesłuchaniu analizy
okazało się, że już następnego dnia życie przyniosło mi
sytuację ale dzięki analizie udało mi się uniknąć trudnej
sytuacji i po raz kolejny przerabiać lekcję i dodam tylko dosyć
trudną lekcję. Cała analiza to duży zbiór cennych informacji,
które pomogły mi zrozumieć dlaczego pewne sytuacje/osoby pojawiły
się w moim życiu i dzięki temu udało mi się to zaakceptować i
zrozumieć. Dziękuję.” Gosia

Z serca dziękuję za wszystkie opinie oraz informacje zwrotne. To dla mnie drogocenny dar pozwalający mi uzupełnić swoje rozumienie Cholq’ij oraz dający jeszcze większą motywację do dalszej pracy. ☀

 

Translate »