Nazywam się Ilona Olejnik i jestem dietetykiem w stopniu mgr inż. Ukończyłam Wydział Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji na SGGW w Warszawie. Od kilkunastu lat pomagam moim podopiecznym uzyskać wymarzoną sylwetkę, osiągnąć poprawę stanu zdrowia, lepszą kondycję i polepszyć ogólne samopoczucie. Specjalizuję się w dietach redukujących masę ciała i poszczycić mogę się rekordowymi wynikami. Pomagam w chorobach dietozależnych i zaburzeniach hormonalnych: nadciśnieniu, cukrzycy typu 2, hiperlipidemii, hiperinsulinemii, insulinooporności, niedoczynności tarczycy i hashimoto, dnie moczanowej, zaburzeniach pracy wątroby i w innych zburzeniach pracy przewodu pokarmowego. Pomagam dzieciom, kobietom w ciąży i osobom, które chcą nauczyć się zdrowo odżywiać. Do problemów moich podopiecznych podchodzę z dużą tolerancją i zrozumieniem. Moje wieloletnie doświadczenie pozwoliło wypracować mi metodę, w której kalorie nie są najważniejsze 🙂
Od kilku lat ja oraz cała moja rodzina prowadzimy kuchnię wegetariańską. Moją misją jest uświadamianie, że bez mięsa można żyć! Dobrze zbilansowana dieta wegetariańska jest lekarstwem na wiele chorób dietozależnych i nie stanowi przeszkody w zajściu w ciążę, urodzeniu zdrowego dziecka i karmieniu piersią, czego jestem żywym dowodem, bo jestem mamą córki urodzonej naturalnie, w domu, lotosowo w tradycji majańskiej (posłuchać o tym możesz TUTAJ).
Lubię eksperymentować w kuchni, mieszać różne style i smaki oraz wymyślać „COŚ” z „NICZEGO”. Gotowe przepisy są dla mnie jedynie wskazówką, zawsze wzbogacę je o własną inspirację, tak aby stworzyć coś nowego i niepowtarzalnego. Od lat wypiekam różne rodzaje chleba, cały czas próbując nowych metod i połączeń składników. Wytwarzamy wraz z mężem również tłoczone na zimno oleje (m.in. z lnu, konopi, ostropestu, czarnuszki, dyni, słonecznika, rzepaku, maku, orzechów), octy naturalne i inne produkty roślinne. O olejach przeczytasz tu: OLEJE, a o naszej ofercie w zakładce SKLEP.

Jeśli chcesz umówić się na konsultację lub dowiedzieć się więcej, zapraszam Cię do KONTAKTU.

Skontaktować możesz się ze mną również przez moją stronę: Ilona Olejnik – Dieta i Styl życia w zgodzie z Naturą.

 

Translate »