Energia dnia 10.10.2020

 In Energia dnia

Dzisiaj, 10.10.2020, od wschodu Słońca Cholq’ij, święty kalendarz Majów, wskazuje Nawal Wukub’ (8) Tz’i’.

T’zi to prawo rządzące Wszechświatem, kosmiczna sprawiedliwość, autorytet i siła wprowadzająca tę sprawiedliwość w życie, strażnik wszystkiego co stworzone, bezwarunkowa miłość, symbolem zwierzęcym T’zi’ jest wilk lub pies. Energia T’zi’ wspiera nas w otwarciu serca i zrozumieniu praw rządzących Wszechświatem, Naturą, które są niezależne od tych ustanawianych przez ludzi. T’zi’ to dzień dobry na załatwienie spraw sądowych, urzędowych, uporządkowanie dokumentów, poprawę lub nawiązanie nowej relacji, kierowanie się głosem serca.

W tym dniu prosimy o rozwiązanie problemów z prawem, sprawiedliwość w sądach i sprawiedliwe rządy, uwolnienie niesłusznie uwięzionych, uwolnienie od nadmiernej ambicji, która powoduje że szkodzimy innym. W dniu T’zi’ uważajmy na konflikty z bliskimi i z prawem.

Osoby urodzone w dniu T’zi’ poczęte są w Iq’, a ich przeznaczeniem jest Tijax. Są to ludzie kochający, wierni, przyjacielscy, dumni, z poczuciem autorytetu. Osoby dobrze czujące energię T’zi’ kierują się sprawiedliwością, miłością i mogą być doskonałymi przywódcami, sędziami, adwokatami, czy doradcami. Negatywne aspekty T’zi’ mogą przejawiać się w postaci hedonizmu, przerostu ambicji, narzucania swoich osadów, despotyzmu, zastraszania.

Jesteśmy w trecenie Kat. To czas, gromadzenia się, umacniania i nawiązywania relacji, rozwiązywania problemów, budowania obfitości, zbierania plonów. Uczymy się odrzucać wszelkie blokady, które narzuca nam umysł i poczuć w sobie magnetyzm przyciągający relacje i wszystko, co chcemy tworzyć w życiu.

Energia Kat przynosi obfitość i rozwiązania problemów, które powstrzymują nas przed podążaniem swoją drogą. To nasze relacje z ludźmi oraz ze światem materialnym, sieć która z jednej strony uczy przyjmować obfitość plonów, a z drugiej uczy wypuszczać, to czego już nie potrzebujemy, aby nie dźwigać balastu, który nas spowalnia.

Energia Tz’i’ wnosi do treceny Kat autorytet zapewniający sprawiedliwe kosmiczne reguły obowiązujące wszystkich bez wyjątku. Tz’i’ daje również wiarę i zaufanie, że pewnie zdążamy do celu otoczeni dobrą opieką i bezwarunkową miłością. Zapewnienie że wszyscy mamy jednakowe prawa, odpowiadamy za każdy nasz czyn i ponosimy jego konsekwencje jest przejawem najwyższej bezwarunkowej miłości, ponieważ każdy dostaje dokładnie to czego potrzebuje do wzrostu. Przyjęcie prawdy do serca pozwoli Ci się uwolnić od wszelkiego balastu i uzdrowić.

Ton 7 to centralny dzień treceny i jednocześnie wierzchołek 13-stopniowej piramidy, niesie w sobie tajemnicę, magię i połączenie ze Źródłem, symbolizuje również osiągnięcie celu. 7 to również balans na wierzchołku, więc może dać się odczuć jako brak zdecydowania. Jednocześnie 7 daje szerokie pole widzenia że szczytu, więc sprzyja zatrzymaniu się i przyjrzeniu się z poziomu serca na to co niesie obecna trecena i za czym chcesz podążać. Ton 7 pozwala na rozejrzenie się wokół ze szczytu piramidy, więc warto spojrzeć na status spraw związanych z energią Tz’i’. Masz sprzyjający czas na sfinalizowanie, zamknięcie tego co możliwe, zwłaszcza tematów związanych z prawem, umów, itp. Uważaj na zwierzęce instynkty, żądze, sytuacje testujące wierność i zaufanie, ambicję wynikającą z ego, potrzebę udowodnienia swojej racji za wszelką cenę.

Ton 7 daje Ci możliwość świadomego wyboru i odnalezienia równowagi w akceptacji tego co jest – klucza do bezwarunkowej miłości. Zatem pozostaw oczekiwania i roszczenia wobec Świata, bo przyniosą Ci rozczarowana. Jeśli zdarza Ci się obwiniać otoczenie za własne „niepowodzenia”, czy też dostosowywać się do oczekiwań innych, to dzisiejszy dzień może Cię wspomóc w zmianie tego podejścia. Inni są po to, aby pomóc nam odkryć siebie i działa to oczywiście w obie strony. I

n Lak’ech Ala K’in.

Dzień 7 Tz’i’ zamyka rok ceremonialny Cholq’ij i w nocy organizowane są (często do rana) ceremonie w celu podsumowania kończącego się cyklu i otwarcia nowego. Przypominam, że zgodnie z Cholq’ij energia dnia rozpoczyna się wraz z pierwszymi promieniami Słońca, niezależnie od miejsca (strefy czasowej) na Ziemi i kończy się wraz z kolejnym wschodem, kiedy to witamy nową energię.

Słonecznie pozdrawiam

Zostaw Komentarz

Translate »