Energia dnia 11.10.2020

 In Energia dnia

Dzisiaj, 11.10.2020, od wschodu Słońca Cholq’ij wskazuje nam energię Waqxaquib’ (8) B’atz’.

To nasze relacje w parze, a także nici, z których tkany jest czas, pępowina, którą jesteśmy połączeni z kosmosem, to nasze wewnętrzne dziecko, dziecięca radość, kreatywność i początek.

Symbolem zwierzęcym B’atz’ jest małpa. Dzień B’atz’ jest dobry na wszelką kreację artystyczną, zwłaszcza prace związane z tkaniem, szyciem i wyszywaniem; na organizację wesela, imprezy itp. wydarzenia, zwłaszcza z udziałem dzieci; także na rozpoczęcie nowych projektów, inicjatyw, relacji, diety, kuracji, zmiany stylu życia – wszystkiego co wiąże się z zainicjowaniem czegoś nowego. Osoby urodzone w dniu B’atz’ poczęte są w Aq’ab’al, a ich przeznaczeniem jest Kawoq’.

Są to ludzie kreatywni, inteligentni, zwinni, sprawni fizycznie, uzdolnieni artystycznie i/lub ze zdolnościami biznesowymi, potrafią dobrze odnaleźć się w czasie i przestrzeni, mogą być dobrymi nauczycielami, a także Ajq’ij (Przewodnikami liczącymi czas).

W negatywnym aspekcie B’atz’ może przejawiać się jako bezrefleksyjność i zbytnia skłonność do rozrywki. Brak równowagi w B’atz’ może również przejawiać się poprzez problemy z emocjami.

Jesteśmy w trecenie Kat. To czas, gromadzenia się, umacniania i nawiązywania relacji, rozwiązywania problemów, budowania obfitości, zbierania plonów. Uczymy się odrzucać wszelkie blokady, które narzuca nam umysł i poczuć w sobie magnetyzm przyciągający relacje i wszystko, co chcemy tworzyć w życiu.

Energia Kat przynosi obfitość i rozwiązania problemów, które powstrzymują nas przed podążaniem swoją drogą. To nasze relacje z ludźmi oraz ze światem materialnym, sieć która z jednej strony uczy przyjmować obfitość plonów, a z drugiej uczy wypuszczać, to czego już nie potrzebujemy, aby nie dźwigać balastu, który nas spowalnia.

Energia B’atz’ wnosi do treceny Kat kreatywność, artyzm, dziecięcą radość, zwłaszcza związaną z tworzeniem, połączenie z Kosmosem, daje sposobność do zapisania wyczyszczonej tablicy nowymi wizjami i pomysłami, zwłaszcza dotyczącymi prosperity i relacji.

Ton 8 wprowadza harmonię i kosmiczną sprawiedliwość, uczy nas balansu zgodnie z zasadą: jak na górze, tak na dole. 8 symbolizuje również stabilność i kompletność, sprzyja przeprowadzaniu ceremonii. Połączenie tonu 8 i energii B’atz’ przynosi wspaniałe możliwości kreacji.

W dniu 8 B’atz’ Majowie obchodzą początek nowego cyklu Cholq’ij – jako uczczenie narodzin 20 świętych Nawali (dni od 1 B’atz’ do 7 Tz’i) oraz stworzenia czworga pierwszych mężczyzn: B’alam-Quiche’, B’alam-Acab’, B’alam Majucutaj i Iqui-B’alam. Jest to dzień szczęścia i radości, doskonały na ceremonię oraz na rozpoczęcie nowych działań. Każdy projekt rozpoczęty w tym dniu otrzymuje ogromne wsparcie. Przypominam, że zgodnie z Cholq’ij energia dnia rozpoczyna się wraz z pierwszymi promieniami Słońca, niezależnie od miejsca (strefy czasowej) na Ziemi i kończy się wraz z kolejnym wschodem, kiedy to witamy nową energię.

Słonecznie pozdrawiam

zdjęcie: unsplash

Zostaw Komentarz

Translate »