Energia dnia 13.10.2020

 In Energia dnia

Dzisiaj, 13.10.2020, zgodnie z Cholq’ij wschód Słońca przynosi nam energię Lajuj (10) Aj.

AJ: OBFITOŚĆ – TRZCINA CUKROWA Aj to trzcina łącząca Niebo z Ziemią. Oznacza też kukurydzę, obfitość, słodkość, anielskość, miłość życia, równowagę między tym co na górze i tym co na dole. To również kij przewodnika, oznaczający autorytet, ochronę, działanie na rzecz dobra społeczności.

Jest to czas na zadbanie o równowagę, wprowadzenie miłości do własnego wnętrza i tym samym do swojego życia, na zajęcie się domem, opiekę nad dziećmi, nad słabszymi, nad zwierzętami oraz roślinami. To również dobry moment, aby podziękować za obfitość i ochronę, a także aby prosić o to Stwórcę.

Osoby urodzone w dniu Aj są poczęte są w Kan, a ich przeznaczeniem jest Imox. Ludzie Aj mogą posiadać zdolności jasnowidzenia, mogą podążać ścieżką Ajq’ij (liczących czas, przewodników duchowych korzystających z Kalendarza Cholq’ij). Są to ludzie pracowici, przynoszący obfitość, stający w obronie słabszych, starszych, dzieci, zwierząt. Zazwyczaj są to osoby towarzyskie, o miłej aparycji. Ważne jest dla nich zdrowe poczucie własnego autorytetu, natomiast brak pewności siebie blokuję ich działania.

Zagrożeniem jakie niesie Aj jest sztywność, brak elastyczności w myśleniu, działaniu, zamknięcie się na nowe rozwiązania.

Jesteśmy w trecenie Kat. To czas, gromadzenia się, umacniania i nawiązywania relacji, rozwiązywania problemów, budowania obfitości, zbierania plonów. Uczymy się odrzucać wszelkie blokady, które narzuca nam umysł i poczuć w sobie magnetyzm przyciągający relacje i wszystko, co chcemy tworzyć w życiu. Energia Kat przynosi obfitość i rozwiązania problemów, które powstrzymują nas przed podążaniem swoją drogą. To nasze relacje z ludźmi oraz ze światem materialnym, sieć która z jednej strony uczy przyjmować obfitość plonów, a z drugiej uczy wypuszczać, to czego już nie potrzebujemy, aby nie dźwigać balastu, który nas spowalnia.

Energia Aj łącząca Serce Nieba z Sercem Ziemi wnosi do treceny Kat równowagę pomiędzy pierwiastkiem męskim i żeńskim, pomiędzy pomiędzy materią i duchem, rozumem i intuicją. Ta równowaga daje możliwość wzrostu poprzez spojrzenie poza racjonalność, a także pewność siebie, siłę i odwagę związane z przywództwem i autorytetem, co pozwala na sprowadzenie do domu, rodziny, społeczności pokoju harmonii i obfitości.

Ton 10 związany jest z manifestowaniem się, materializacją intencji. To złączone obie dłonie z 10 palcami, gotowe do przyjęcia daru. Według innej interpretacji to dwie uściśnięte dłonie symbolizujące porozumienie. Połączenie tonu 10 i energii Aj przynosi zgodę, pokój i harmonię dla Twojej rodziny, grupy, społeczności. To sprzyjający moment na zakończenie sporów i waśni, a energia treceny Kat również wspiera rozwiązywanie problemów. Ton 10 pomaga z materializować z materializować obfitość i ład, a także odnaleźć w sobie autorytet opiekuna i obrońcy grupy.

Pamiętaj o podziękowaniu za całą obfitość, którą Aj sprowadza z Nieba na Ziemię. Wyraź wdzięczność swoim duchowym nauczycielom za wsparcie Cię na Twojej drodze.

Warto pamiętać, że w każdej relacji jesteśmy jednocześnie nauczycielami i uczniami.

Przypominam, że zgodnie z Cholq’ij energia dnia rozpoczyna się wraz z pierwszymi promieniami Słońca, niezależnie od miejsca (strefy czasowej) na Ziemi i kończy się wraz z kolejnym wschodem, kiedy to witamy nową energię.

Słonecznie pozdrawiam

Zostaw Komentarz

Translate »