Energia dnia 16.10.2020

 In Energia dnia

13 AJMAG

Dzisiaj 16.10.2020 według Cholq’ij, świętej rachuby czasu Majów, od wschodu Słońca towarzyszy nam energia Oxlajuj (13) Ajmaq.

Ajmaq to pszczoła, sowa, ciekawość pchająca nas do doświadczania i rozwoju, ekspansji, przebaczenie (zrozumienie), siła dająca dostęp do pamięci naszych Praprzodków, do kosmicznej świadomości, co daje dostęp do ogromnej wiedzy (często używanej podświadomie) oraz wykorzystania jej do unikania i naprawiania błędów.

W dniu Ajmaq warto przyjrzeć się sprawom rodowym, zwłaszcza tematom powtarzajacym się cyklicznie. To dobry czas, aby znaleźć nowe rozwiązania, zadziałać inaczej, aby pozbyć się obciążeń związanych z rodem i ewoluować. Uwolnienie od obciążeń związanych z błędami popełnionymi przez Ciebie i Twoich Przodków, to najlepszy dar jakim możesz obdarzyć przyszłe pokolenia. Dzień Ajmaq daje sposobność do pojednania w związku, rodzinie, społeczności, proszenia i dawania przebaczenia. Ajmaq to Nawal związany również ze słowami.

W dniu Ajmaq ważne jest, aby uważać na to co się wypowiada, ponieważ w tym dniu słowo rozprzestrzenia się w sposób silniejszy, tworząc pozytywne lub negatywne zmiany. Dobre słowa płynące z serca mają moc uzdrawiania, jednocześnie pamiętaj że złorzecząc siejesz ból i cierpienie. W dniu Ajmaq szczególnie unikaj kłótni i sprzeczek oraz myśli aby czynić źle. Znajdź spokojne miejsce, w którym pomedytować lub pomodlić się czując połączenie z Kosmosem. Przyjmij wygodną pozycję i poczuj to połączenie, nie musisz nic więcej robić, tylko zaufaj że je masz. Poproś o przebaczenie za wszystkie błędy popełnione wobec Stwórcy, siebie i innych, również te popełnione w poprzednich pokoleniach Twojego rodu. Daj przebaczenie tym, wobec których masz poczucie doznanej krzywdy. Poczuj jak spływa na Ciebie zrozumienie i wdzięczność za te doświadczenia, które właśnie Tobie i tym osobom były potrzebne dokładnie wtedy kiedy się zdarzyły. Poczuj jak oczyszcza i uzdrawia się Twoja aura, a świadomość uzyskuje dostęp do pamięci Praprzodków. Dzięki Ich doświadczeniom unikniesz powielania błędów oraz zdołasz naprawić te już popełnione. Podziękuj Im za to.

Osoby urodzone w Ajmaq są poczęte w Q’anil, a ich przeznaczeniem jest Kat. Są to osoby obdarzone inteligencją wynikającą z doświadczenia zebranego we wszystkich wcieleniach, a także poprzez ród. Mają zdolność do nawiązywania kontaktu z Przodkami, jak również widzenia i rozpoznawania aury. Mogą wykorzystać te zdolności do uzdrawiania, mają predyspozycje do bycia przewodnikami, nauczycielami, doradcami, konsultantami. Niosą w sobie przebaczenie, co daje im możliwość do bycia rozjemcami w sporach, przynoszeniu pojednania. Osoby z silnym charakterem, zdecydowane, bystre, analityczne, obserwujące, ciekawe świata, a jednocześnie ostrożne, co pozwala im na pewne osiąganie celów i omijanie pułapek. Zdominowana przez ego energia Ajmaq może powodować poczucie wyższości, łatwe obrażanie się i wpadanie w złość oraz materialistyczne nastawienie. W cieniu Ajmaq jest też brak wiary we własne zdolności jakie oferuje ta energia, zwątpienie w sens otrzymywanych przekazów oraz poczucie oddzielenia od kosmicznej świadomości. Rozwiązanie leży w zaufaniu do wewnętrznego głosu.

Jesteśmy w ostatnim dniu treceny Kat. To czas, gromadzenia się, umacniania i nawiązywania relacji, rozwiązywania problemów, budowania obfitości, zbierania plonów. Uczymy się odrzucać wszelkie blokady, które narzuca nam umysł i poczuć w sobie magnetyzm przyciągający relacje i wszystko, co chcemy tworzyć w życiu. Energia Kat przynosi obfitość i rozwiązania problemów, które powstrzymują nas przed podążaniem swoją drogą. To nasze relacje z ludźmi oraz ze światem materialnym, sieć która z jednej strony uczy przyjmować obfitość plonów, a z drugiej uczy wypuszczać, to czego już nie potrzebujemy, aby nie dźwigać balastu, który nas spowalnia. Energia Ajmaq zamyka trecenę Kat przynosząc przebaczenie. Pozbycie się poczucia winy wobec siebie i innych powoduje uzdrowienie i uwolnienie, możliwość dalszej transformacji i rozwoju, zwłaszcza w temacie naszych relacji z sobą, ludźmi i dobrami materialnymi.

Ton 13 pozwala nam na połączenie ze stroną duchową, z zaświatami, na podsumowanie nauk, które otrzymaliśmy w kończącej się trecenie i przygotowanie się do nowych wyzwań. Możemy doświadczyć całego spektrum właściwości towarzyszacego mu Nawala, zarówno pozytywnych, jak i negatywnych. W dniach z energią 13 prowadzone są ceremonie i inicjowane są nowe altary – przez przewodników duchowych (Ajq’ij) zdolnych do pracy z tak wysoką energią. Połączenie tonu 13 i energii Ajmaq daje Ci wielką sposobność do pozbycia się wszelkiego poczucia krzywdy, czy winy, które jest iluzją kotwiczącą nas w ego.

Doświadczenia treceny Kat przyniosły nam możliwość lepszego poznania jak na prawdę działają nasze relacje z ludźmi i ze światem materialnym. Otrzymaliśmy sposobność dostrzeżenia, że każdy z nas odgrywa swoją rolę w spektaklu Życia, doświadczając tego co mu potrzebne i ponosząc odpowiedzialność jedynie za swoje wybory, które przyniosą kolejne doświadczenia potrzebne nam do wzrostu. Nie ma tu zatem miejsca na winę, czy karę, każdy działa najlepiej jak potrafi, przekazując doświadczenia kolejnemu pokoleniu. Świat materialny jest tłem dla naszego spektaklu, kurtyną przesłaniającą nam świat duchowy. Masz w zasięgu ręki wszystko, czego potrzebujesz w swojej podróży, pozostań zatem we wdzięczności i akceptacji, z dala od poczucia braku i narzekania. Świat da Ci to, czym Ty go obdarzasz.

Dzisiejszy dzień sprzyja dawaniu przebaczenia i proszenia o przebaczenie, zwłaszcza w obrębie rodu, a także na uhonorowanie naszych Przodków poprzez ceremonię lub chociaż zapalenie świecy i wyrażenie wdzięczności.

Przypominam, że zgodnie z Cholq’ij energia dnia rozpoczyna się wraz z pierwszymi promieniami Słońca, niezależnie od miejsca (strefy czasowej) na Ziemi i kończy się wraz z kolejnym wschodem, kiedy to witamy nową energię.

Z kolejnym wschodem Słońca powitamy nową trecenę Noj, związaną ze zdobywaniem i dzieleniem się wiedzą, wykorzystywaniem jej w praktyce, z mózgiem oraz kolektywną wiedzą Ziemi.

Słonecznie pozdrawiam

Zostaw Komentarz

Translate »