Energia dnia 26.10.2020

 In Energia dnia

Dzisiaj, 26.10.2020, ze wschodem Słońca powitaliśmy energię Lajuj (10) Kame, związaną ze śmiercią, transformacją, zmianą, kosmicznymi cyklami życia i śmierci, naszymi przodkami. Totemem zwierzęcym Kame jest sowa.

Kame jest Nawalem Cykli, które się spełniają i inicjują nie tylko na Ziemi, ale w całym Wszechświecie. Keme to nasze ponowne narodziny, to powrót zmarłych do świata żywych. Kame jest portalem miedzywymiarowym, który pozwala nam komunikować się z Przodkami, którzy opuścili ten plan, aby prosić ich o rady dla nas.

W dniu Kame honorujemy naszych zmarłych Przodków poprzez zapalenie świec z tłuszczu, ofiarujemy również jedzenie, kadzidło i tytoń; prosimy ochronę naszych bliskich przed wypadkami i śmiertelnym chorobami, uwolnienie bezcielesnych dusz od cierpienia. Korzystając z energii Kame możemy pomagać umierającym opuszczać ten plan bez dalszych cierpień, zamykać cykle i uzdrawiać  śmiertelnie chorych.

Osoby urodzone w Kame poczęte są w Tijax, a ich przeznaczeniem jest I’x. Mają bogatą duchowość i dobrą intuicję. Mogą mieć zdolności związane z kontaktami z zaświatami, mogą komunikować się ze zmarłymi, odprowadzać dusze na drugą stronę, leczyć śmiertelne choroby. Energia Kame pozwala na zrozumienie kosmicznych cykli, na bezbolesną transformację, wspiera w przechodzeniu przez zmiany, pozwala na pomoc innym w tym zakresie. W negatywnym aspekcie, osoby z nieuświadomioną energią Kame mogą być materialistyczne, dwulicowe, wykorzystujące innych.

Jesteśmy w trecenie Noj. To czas, który uczy nas korzystania ze zdolności logicznych, analitycznych, które daje nam umysł, aby znajdować racjonalne rozwiązania, układać plany, wykorzystywać zdobytą wiedzę i doświadczenie w praktyce, czyli zamieniać je w mądrość.
Noj to zbiorowy umysł, świadomość żywej istoty jaką jest Ziemia. Z drugiej strony, to nasze indywidualne umysły, które wciągają nas w istniejące tylko w nich wizje związane z przeszłością i przyszłością. Jeśli nie pozwolisz umysłowi zapanować nad sobą skupiając uwagę wyłącznie na chwili obecnej obecnej, zyskasz wspaniałego sługę i sojusznika. Dzięki niemu Twoje myśli niczym ziarno wzrosną przynosząc owoce, dlatego masz sprzyjający czas, aby nauczyć się kreowania rzeczywistości, która jest Twoim udziałem. Jesteśmy jednostkami i jednocześnie jednością, więc tworzymy również wspólnie, stąd naucz się akceptacji tego co Cię otacza w chwili obecnej (jako wspólnego dzieła stworzenia) i stale pozytywnego nastawienia do Świata.

Energia Kame wnosi do treceny Noj połączenie z zaświatami, komunikację z Przodkami, którzy odeszli z tego planu, transformację duchową.

Ton 10 związany jest z manifestowaniem się, materializacją intencji. To złączone obie dłonie z 10 palcami, gotowe do przyjęcia daru. Według innej interpretacji to dwie uściśnięte dłonie symbolizujące porozumienie.

Połączenie tonu 10 i energii Kame przynosi Ci możliwość zamanifestowania zmiany, która może być następstwem cyklu rozwoju, który zamknął się dzień wcześniej (w 9 Kan). Dotyczy to zwłaszcza wykorzystania w praktyce zdolności umysłu.
Dzisiejszy dzień to czas, w którym możesz poczuć w sobie mocno energię Kame i jej wsparcie dla wewnętrznej transformacji i postawienia znaczącego kroku w stronę, w którą zamierzasz. Możesz dzisiaj uzyskać wsparcie z zaświatów, otrzymać jakiś znak lub przekaz.
Pamiętaj o zmarłych Przodkach. Wspomnij ich z wdzięcznością, życzliwością, zapal świeczkę lub uhonoruj tak jak czujesz za stosowne. Możesz w modlitwie, czy medytacji poprosić zmarłą bliską Ci osobę o radę.

Przypominam, że zgodnie z Cholq’iij energia dnia rozpoczyna się wraz z pierwszymi promieniami Słońca, niezależnie od miejsca (strefy czasowej) na Ziemi i kończy się wraz z kolejnym wschodem, kiedy to witamy nową energię.

Pozdrawiam słonecznie ☀

Zostaw Komentarz

Translate »