Energia dnia 01.11.2020

 In Energia dnia

Dzisiaj, 01.11.2020, zgodnie z Cholq’ij wschód Słońca przynosi nam energię Oxib’ (3) E.

E: DROGA – PRZEZNACZENIE
E to podróż, droga fizyczna i duchowa oraz jej cel i przeznaczenie. Totemem zwierzęcym E jest dziki kot.
Ten nawal wskazuje nam  przeznaczenie, którędy kroczyć w życiu, to Nawal podróży, handlu, biała droga. Pokazuje nam drogę i kroki, które powinniśmy stawiać w życiu, uczy nas własnego przeznaczenia, naszej drogi serca. E to działanie i podróż, Nawal, który nam przewodzi i prowadzi nas właściwą drogą. E prowadzi nas od Serca Ziemi do Serca Nieba. Inaczej mówiąc: wspiera nas w przenoszeniu naszych myśli i czynów rodzących się z umysłu do serca, aby wiedzieć, jaką drogą podążać w życiu.

OSOBY URODZONE W DNIU E
Osoby urodzone w dniu E są poczęte są w Kat, a ich przeznaczeniem jest Ajpu. Ludzie E mają zdolności biznesowe, są zorganizowani, przyjacielscy, pracowici, świadomi, dzielący się doświadczeniami i często przewodzacy grupom i dający przykład. Są odważni i podejmują często ryzyko bez względu na okoliczności, co może na nich sprowadzać zagrożenie. Innymi zagrożeniami są wyczerpanie ciągłymi podróżami, niewierność i skłonność do manipulacji.
Nawal E zachęca ludzi do podróżowania – pokonywania małych i wielkich odległości. Obecność E w naszym otoczeniu jest bardzo korzystna, ponieważ oprócz dostarczania dużej ilości energii może nam pomóc w osiągnięciu naszych celów i naszego przeznaczenia. Niosący tego Nawala mają predyspozycje do rozwoju duchowego i zachowania czystości swojej energii, mogą podążać ścieżką Ajq’ij (liczących czas, przewodników duchowych korzystających z Kalendarza Cholq’ij). Wcześniej mogą przechodzić przez wiele duchowych ścieżek i otrzymywać wiele nauk.

Jesteśmy w trecenie T’zi’. Energia treceny rozjaśnia nam kwestie związane ze sprawiedliwośią i miłością w wymiarze kosmicznym, w tym prawa obowiązujące w Naturze.
Energia Tz’i’ to autorytet zapewniający sprawiedliwe kosmiczne reguły obowiązujące wszystkich bez wyjątku. Tz’i’ daje również wiarę i zaufanie, że pewnie zdążamy do celu otoczeni dobrą opieką i bezwarunkową miłością. Zapewnienie że wszyscy mamy jednakowe prawa, odpowiadamy za każdy nasz czyn i ponosimy jego konsekwencje jest przejawem najwyższej bezwarunkowej miłości, ponieważ każdy dostaje dokładnie to czego potrzebuje do wzrostu.
Pamietaj że Twoim podstawowym prawem jest wolność wyboru, którą dał Ci Stwórca. Nie zwalnia Cię to z odpowiedzialności za podjęte decyzje, a wręcz przeciwnie. Zapewnia Ci również bezpieczeństwo, że nikt bez Twojej zgody nie może wyrządzić Ci szkody nie ponosząc konsekwencji, dlatego uważaj na co dajesz przyzwolenie.
Trecena Tz’i’ to również czas na uregulowanie tematów urzędowych, prawnych, poprawę lub nawiązanie nowych relacji. Należy unikać konfliktów, zwłaszcza z prawem.

Energia E wnosi do treceny Tz’i’ ukierunkowane, wsparcie w rozwoju, podróżowaniu, podejmowaniu decyzji, rozpoznaniu swojej duchowej ścieżki wiodącej do realizacji osobistej misji.

Ton 3 związany jest z równowagą i w razie potrzeby przynosi sytuacje związane z jej chwilową utratą, wybiciem z rytmu, aby nam coś pokazać w świecie materialnym. Kieruje naszą uwagę do wewnątrz w celu poznania, co na prawdę przyciągnęło taką sytuację i umożliwić nam korektę kursu.

Ton 3 kieruje uwagę do wewnątrz i w połączeniu z energią E umożliwia Ci odbycie wewnętrznej podróży. Zanurz się w bezwarunkowej miłości, o której uczy trecena Tz’i, przepuść ją przez siebie i rozprzestrzeniaj.
Podczas Twojej podroży zachowaj równowagę wszystkich elementów, aby pozostawać w harmonii i móc odczytywać drogowskazy, które zawsze otrzymujesz. Pomagają one odróżnić rzeczywistość od iluzji i dokonać wyboru. Dzisiejszy dzień sprzyja podejmowaniu trafnych decyzji. Ton 3 może zamanifestować się jako harmonia, jeśli pewnie zdążamy do celu, lub jej brak i wytrącanie z równowagi, jeśli potrzebujemy coś zobaczyć. Czasem trzeba się potknąć lub zatrzymać i rozejrzeć, aby coś zauważyć. Często bywa, że to czego szukamy daleko jest tuż obok. Niech energia treceny Psa pomoże Ci wywęszyć właściwy trop.

Przypominam, że zgodnie z Cholq’ij energia dnia rozpoczyna się wraz z pierwszymi promieniami Słońca, niezależnie od miejsca (strefy czasowej) na Ziemi i kończy się wraz z kolejnym wschodem, kiedy to witamy nową energię.

Słonecznie pozdrawiam ☀

Zostaw Komentarz

Translate »