Energia dnia 27.11.2020

 In Energia dnia

Dzisiaj, 27.11.2020, ze wschodem Słońca według kalendarza Cholq’iij witamy energię Oxib’ (3) Tijax. Tijax to obsydianowe ostrze, narzędzie którego używali Majowie, a także lustro. Tijax pomaga odciąć się od negatywnych spraw, nałogów oraz szkodliwych relacji, wspieranie (samo)leczenie. Pozwala na spojrzenie w innych jak w lustro i zobaczenie siebie zgodnie z majanskim pozdrowieniem In Lak’ech Ala k’in.
Ostrze Tijax potrafi również rozciąć kurtynę, która przesłania nieznane, abyśmy mogli uzyskać dostęp do wiedzy i tajemnic.

Osoby Tijax mają swoje pochodzenie w Tz’i, a ich przeznaczeniem jest Kame. Osoby stanowcze, zdecydowane, mają zdolności do uzdrawiania. Powinny uważać, aby dobrze wykorzystać swój dar i nie ranić innych słowami, czynami.

Jesteśmy w trecenie Ajmaq. To czas przebaczenia, który pomaga nam oswobodzić się z ograniczeń związanych z karmą i z rodem.
To czas dobry na komunikację z przodkami, na rozpoznanie swoich błędów, poproszenie o wybaczenie i nie popełnianie więcej tych samych. Kluczowe jest zrozumienie, że wszyscy doświadczamy dokładnie tego czego potrzebujemy, będąc jednocześnie uczniami i nauczycielami. Jeśli tylko działasz świadomie, najlepiej jak potrafisz, to nie ma „grzechu”, jest ciekawość nowych doświadczeń, niezbędnych do rozwoju. Zatem jedyną sensowną reakcją jest wdzięczność dla siebie i innych otaczających Cię „zwierciadeł” za dostarczanie potrzebnych Ci doświadczeń. Poczucie winy i krzywdy to potężna kotwica w ego, pozbyciem się jej otworzy Ci drogę do bezwarunkowej miłości.
Ajmaq to również energia ekspansji słowa, które ma moc wprowadzania zmian, więc bądźmy odpowiedzialni za swoje słowa.

Energia Tijax przynosi do treceny Ajmaq możliwość uzdrowienia, odcięcia i uwolnienia od tego co powoduje dysharmonię. To ostrze, które potrafi również otwierać portale międzywymiarowe dające dostęp do tejemnic, misterium, Prawdy. Tijax sprawia, że poprzez ujawnienie, uleczenie i pożegnanie, tego co potrzebuje odejść, oczyszczasz umysł dając mu możliwość świadomego kreowania w chwili obecnej.

Ton 3 związany jest z równowagą i w razie potrzeby przynosi sytuacje związane z jej chwilową utratą, wybiciem z rytmu, aby nam coś pokazać w świecie materialnym. Kieruje naszą uwagę do wewnątrz w celu poznania, co na prawdę przyciągnęło taką sytuację i umożliwić nam korektę kursu.

Ton 3 kieruje uwagę do wewnątrz i w połączeniu z energią Tijax masz doskonałą sposobność, aby rozejrzeć się po swoim wnętrzu, odnaleźć to Ci już niepotrzebne i odciąć to, uzdrowić.
Dzisiejszy dzień wspiera Cię w uwolnieniu się od zbędnych ciężarów oraz lęków i wątpliwości dotyczących Twojego istnienia i jego celu. To doskonały czas na dostrzeżenie iluzji budowanych przez ego i zaprzestanie samooszukiwania się.
Jeśli potrzebujesz dokonać korekty kierunku, ton 3 może przynieść sytuacje, które będą niósł wyzwania. Dzieje się tak, jeśli trzeba abyś na coś zwrócił uwagę. Spójrz na wszystkie osoby w nich uczestniczące jak na swoje odbicie w lustrze, przyjrzyj się na spokojnie jakie informacje otrzymujesz i wykorzystaj je, aby znaleźć uzdrowienie.

Przypominam, że zgodnie z Cholq’iij energia dnia rozpoczyna się wraz z pierwszymi promieniami Słońca, niezależnie od miejsca (strefy czasowej) na Ziemi i kończy się wraz z kolejnym wschodem, kiedy to witamy nową energię.

Pozdrawiam słonecznie ☀
In Lak’ech Ala K’in

Zostaw Komentarz

Translate »