Trecena Iq’ 22.12.2020 – 02.01.2021

 In Artykuły

Przyszły tydzień przyniesie nam nową trecenę Iq’ oraz arcyciekawe wydarzenia na nieboskłonie, dostaję od Was wiele pytań, stąd już teraz zdecydowałem się opublikować komentarz. Zwłaszcza poniedziałek 21.12.2020 przyniesie kumulację zmian: początek wspomnianej treceny, przesilenie zimowe oraz koniunkcję Jowisza i Saturna. Możemy spodziewać się zmian na poziomie globalnym, komunikatów, ujawnienia informacji. Zmiany będą korzystne dla Ziemi, jednocześnie możliwa jest dezinformacja przedstawiająca sprawy inaczej. Warto być uważnym, zachować rozsądek, zaufać intuicji, nie poddawać się obawom. Prawda szybko ujrzy światło dzienne, już kolejnego dnia (wtorek 22.12.2020) wraz z energią Aq’ab’al będziemy mieli doskonałą sposobność, aby ją poznać.

Trecena Iq’ rozpocznie się ze wschodem Słońca w poniedziałek 21.12.2020 i potrwa do niedzieli 02. 01.2021, a dokładnie do wschodu Słońca kolejnego dnia. To czas związany z Wiatrem, Powietrzem, oddechem, komunikacją, słowem, dźwiękiem, ruchem, zmianą, dynamiką, swobodą, otwarciem przestrzeni, połączeniem ze Źródłem, natchnieniem, weną. To kontynuacja poprzedniego 13-dniowego okresu (Toj), w którym Święty Ogień zabrał nasze obciążenia, a teraz wiatr zmian rozwiewa popiół, który pozostał. Ciągła zmiana to jedyne co niezmienne we Wszechświecie, jest nieunikniona i niezbędna do rozwoju, więc nie walcz z nią i przyjmij z wdzięcznością.
To również czas, który uczy nas mocy słowa i wibracji dźwięków oraz umiejętności komunikacji. Oddech jest nam niezbędny, aby wypowiadać słowa, jest także uniwersalnym lekiem, który zawsze jest pod ręką, możemy również zagłębić się z nim w swoim wnętrzu, aby połączyć się ze Źródłem. Bądź wdzięczny za Życie, które daje Ci oddech – od pierwszego wydechu do ostatniego wydechu.
Pamietaj, że energia Iq’, niczym huragan, ma również niszczycielską siłę, wypowiadaj słowa które budują, a nie ranią.

To tyle odnośnie przyszłego tygodnia. Póki co warto skupić się na tu i teraz, uważnie i świadomie doświadczajac energii obecnej treceny Toj. Wsłuchuj się w potrzeby otoczenia, dawaj ile możesz, bierz ile potrzebujesz, służąc innym służ sobie i wzrastaj wraz z nim. Zwróć uwagę na wszelkie zobowiązania, których się podjąłeś i długi, które zaciągnąłeś. Zrób co w Twojej mocy, aby uregulować je do końca tygodnia (dokładnie do poniedziałkowego wschodu Słońca). Wszystko opiera się na wymianie energetycznej (nawet jeśli przybiera postać materialną) i zostanie prędzej czy później spłacone. Jeśli zaniedbujemy lub zapominamy o wyrównaniu nawet drobnych zobowiązań, gromadzą się i ciążą nam. Coraz większy balast sprawia nam coraz większy dyskomfort, który może manifestować się jako ból czy choroba. Pozbycie się go uwalnia energię do działania oraz daje przestrzeń na nadejście Nowego.

Pozdrawiam słonecznie ☀

Zostaw Komentarz

Translate »