Energia dnia 14.01.2021

 In Energia dnia

Dzisiaj, 14.01.2021, ze wschodem Słońca powitaliśmy energię Kab’lajuj (12) Kame, związaną ze śmiercią, transformacją, zmianą, kosmicznymi cyklami życia i śmierci, naszymi przodkami. Totemem zwierzęcym Kame jest sowa.

Kame jest Nawalem Cykli, które się spełniają i inicjują nie tylko na Ziemi, ale w całym Wszechświecie. Keme to nasze ponowne narodziny, to powrót zmarłych do świata żywych. Kame jest portalem miedzywymiarowym, który pozwala nam komunikować się z Przodkami, którzy opuścili ten plan, aby prosić ich o rady dla nas.

W dniu Kame honorujemy naszych zmarłych Przodków poprzez zapalenie świec z tłuszczu, ofiarujemy również jedzenie, kadzidło i tytoń; prosimy ochronę naszych bliskich przed wypadkami i śmiertelnym chorobami, uwolnienie bezcielesnych dusz od cierpienia. Korzystając z energii Kame możemy pomagać umierającym opuszczać ten plan bez dalszych cierpień, zamykać cykle i uzdrawiać śmiertelnie chorych.

Osoby urodzone w Kame poczęte są w Tijax, a ich przeznaczeniem jest I’x. Mają bogatą duchowość i dobrą intuicję. Mogą mieć zdolności związane z kontaktami z zaświatami, mogą komunikować się ze zmarłymi, odprowadzać dusze na drugą stronę, leczyć śmiertelne choroby. Energia Kame pozwala na zrozumienie kosmicznych cykli, na bezbolesną transformację, wspiera w przechodzeniu przez zmiany, pozwala na pomoc innym w tym zakresie. W negatywnym aspekcie, osoby z nieuświadomioną energią Kame mogą być materialistyczne, dwulicowe, wykorzystujące innych.

Jesteśmy w trecenie Tz’ik’in. To czas, w którym można spojrzeć na siebie i otoczenie „z lotu ptaka” i zobaczyć obraz w szerszej perspektywie. To czas modlitwy, którą zaniesie do Nieba Tz’ik’in i przyniesie na Ziemię obfitość, co oczywiście nie oznacza że odbędzie się to bez Twojej pracy. Tz’ik’in przynosi wolność i kreatywność, więc odrzuć to co Cię ogranicza i wykorzystaj ten czas do tworzenia sztuki, czy biznesu. W tej trecenie możesz prosić i otrzymać wizje jak tego dokonać. Najczęściej komunikaty podane są na tacy i wystarczy patrzeć uważnie na to co jest najbliżej. Spotykające nas zdarzenia są metaforami, mają drugie dno – zaszyfrowany przez Stwórcę przekaz. Bądź na nie uważny, interpretuj je lub poproś o pomoc oddane Ci osoby.
Energia Tz’ik’in symbolizuje także wolność, więc jeśli czujesz ograniczenia, to może być czas wyzwolenia się z nich.

Energia Kame wnosi do treceny Tz’ik’in połączenie z zaświatami, komunikację z Przodkami, którzy odeszli z tego planu, transformację duchową.

Ton 12 pozwala nam na zebranie wszystkich doświadczeń w jeden obraz i ujrzenie go jako całości, niczym ułożonej z puzzli układanki. 12 nazywana jest tonem nauczycielskim, bo daje poczucie kompletności i pozwala na dzielenie się doświadczeniami bez chęci rywalizacji.

Połączenie tonu 12 i energii Kame pozwala Ci na zintegrowanie dotychczasowych doświadczeń i daje sposobność do transformacji, przeprowadzenia kluczowej zmiany w życiu i osiągnięcie znaczącego postępu w rozwoju duchowym.
Nowe już zamieszkało w Tobie, wystarczy tylko zrobić krok do przodu i przekroczyć granicę pozostawiając za sobą z miłością to co już dłużej Ci nie służy. Jeśli czujesz strach, masz dwa wyjścia: iść ścieżką wojownika stawiając mu czoła, przekonać się co się za nim kryje i wzrosnąć już teraz, lub jeśli nie czujesz, że jesteś już gotowy możesz poczekać na kolejną okazję.
Połącz się ze zmarłymi Przodkami w modlitwie lub w medytacji, podziękuj im za ich życia i trudy, dzięki którym jesteś tutaj i za to, że opiekują się Tobą z zaświatów. Następnie możesz poprosić bliską Ci duszę, aby przekazała Ci radę w sprawie, w której potrzebujesz pomocy.

Proces transformacji i wchodzenia w Nowe wspiera także Księżyc, który wczoraj był w Nowiu. Jest to zatem bardzo sprzyjający czas na zmiany.

Przypominam, że zgodnie z Cholq’iij energia dnia rozpoczyna się wraz z pierwszymi promieniami Słońca, niezależnie od miejsca (strefy czasowej) na Ziemi i kończy się wraz z kolejnym wschodem, kiedy to witamy nową energię.

Pozdrawiam słonecznie ☀

Zostaw Komentarz

Translate »