Energia dnia 03.02.2021

 In Energia dnia

Dzisiaj, 03.02.2021, ze wschodem Słońca powitaliśmy energię Wakib’ (6) Kame, związaną ze śmiercią, transformacją, zmianą, kosmicznymi cyklami życia i śmierci, naszymi przodkami. Totemem zwierzęcym Kame jest sowa.

Kame jest Nawalem Cykli, które się spełniają i inicjują nie tylko na Ziemi, ale w całym Wszechświecie. Keme to nasze ponowne narodziny, to powrót zmarłych do świata żywych. Kame jest portalem miedzywymiarowym, który pozwala nam komunikować się z Przodkami, którzy opuścili ten plan, aby prosić ich o rady dla nas.

W dniu Kame honorujemy naszych zmarłych Przodków poprzez zapalenie świec z tłuszczu, ofiarujemy również jedzenie, kadzidło i tytoń; prosimy ochronę naszych bliskich przed wypadkami i śmiertelnym chorobami, uwolnienie bezcielesnych dusz od cierpienia. Korzystając z energii Kame możemy pomagać umierającym opuszczać ten plan bez dalszych cierpień, zamykać cykle i uzdrawiać śmiertelnie chorych.

Osoby urodzone w Kame poczęte są w Tijax, a ich przeznaczeniem jest I’x. Mają bogatą duchowość i dobrą intuicję. Mogą mieć zdolności związane z kontaktami z zaświatami, mogą komunikować się ze zmarłymi, odprowadzać dusze na drugą stronę, leczyć śmiertelne choroby. Energia Kame pozwala na zrozumienie kosmicznych cykli, na bezbolesną transformację, wspiera w przechodzeniu przez zmiany, pozwala na pomoc innym w tym zakresie. W negatywnym aspekcie, osoby z nieuświadomioną energią Kame mogą być materialistyczne, dwulicowe, wykorzystujące innych.

Jesteśmy w trecenie Imox. To czas związany z wodą, zmianą, nadejściem nowego etapu ewolucji, wizjami i snami dotyczącymi tego co nadejdzie. Woda daje życie, jest fundamentalnie związana z naszym ciałem, które zawiera 70% wody; to podstawowy składnik krwi, niezastąpiona jest również w procesie przekazywania informacji genetycznej.
Trecena Imox to czas, w którym będziemy uczyli się korzystać z naszej intuicji, rozpoznawać znaki dawane nam przez Naturę, w snach i wizjach, które pomogą nam postawić nam pierwsze kroki w nowych obszarach.
To również czas na okazywanie szczególnej wdzięczności Sercu Wody, znajdowanie rozwiązań pozwalających z szacunkiem korzystać z jej zasobów oraz modlitwę o wsparcie nas przy stawianiu pierwszych kroków w nowym cyklu.

Energia Kame wnosi do treceny Imox połączenie z zaświatami, komunikację z Przodkami, którzy odeszli z tego planu, transformację duchową.

Ton 6 harmonizuje, stabilizuje, sprzyja wzrastaniu, rozwojowi projektów i procesów, które już są w toku. 6 reprezentuje 4 kierunki oraz Serce Nieba i Serce Ziemi. Pozwala zatem na sięgnięcie po energię z „góry i z dołu” i manifestację w materii. 6 to również energia pozwalająca odczuć, że jesteś blisko szczytu (7), stąd przynosi czasem uczucie niecierpliwości, pośpiechu. Pamiętaj, że wszystko dzieje się we właściwym czasie, więc pozwól na harmonijny wzrost.

Połączenie tonu 6 i energii Kame sprowadza z Nieba na Ziemię możliwość transformacji i tym samym rozwoju duchowego. Możesz tego dokonać „uśmiercając” swoje ego i podejmując wysiłek wyjścia ze strefy komfortu. Przyjrzyj się, gdzie obawiasz się trudów i wyzwań, to właśnie tam ego zaprogramowane na zapewnienie Ci wygody skrywa drzwi do Twojego wzrostu. Pokonaj tego strażnika osiągając harmonię pomiędzy Sercem Nieba i Sercem Ziemi oraz ciałem fizycznym, umysłowym, emocjonalnym i duchowym. Zaufaj że jesteś w odpowiednim dla siebie miejscu i czasie w każdej chwili obecnej, a każda zmiana jest tą, której właśnie potrzebujesz. Odpuść wątpliwości i pozwól sobie na awans.
Uhonoruj zmarłych Przodków (np. świeczką), podziękuj Im za ich życie i trudy, dzięki którym jesteś tutaj oraz za opiekę z Zaświatów. Możesz poprosić bliską Ci duszę, aby przekazała Ci radę w sprawie, w której potrzebujesz pomocy.

Przypominam, że zgodnie z Cholq’iij energia dnia rozpoczyna się wraz z pierwszymi promieniami Słońca, niezależnie od miejsca (strefy czasowej) na Ziemi i kończy się wraz z kolejnym wschodem, kiedy to witamy nową energię.

Pozdrawiam słonecznie ☀

Zostaw Komentarz

Translate »