Energia dnia 03.06.2021

 In Energia dnia

Dzisiaj, 03.06.2021, ze wschodem Słońca powitaliśmy energię B’elejeb’ (9) Kame, związaną ze śmiercią, transformacją, zmianą, kosmicznymi cyklami życia i śmierci, naszymi Przodkami. Totemem zwierzęcym Kame jest sowa.

Kame jest Nawalem Cykli, które się spełniają i inicjują nie tylko na Ziemi, ale w całym Wszechświecie. Keme to nasze ponowne narodziny, to powrót zmarłych do świata żywych. Kame jest portalem miedzywymiarowym, który pozwala nam komunikować się z Przodkami, którzy opuścili ten plan, aby prosić ich o rady dla nas.

W dniu Kame honorujemy naszych zmarłych Przodków poprzez zapalenie świec z tłuszczu, ofiarujemy również jedzenie, kadzidło i tytoń; prosimy ochronę naszych bliskich przed wypadkami i śmiertelnym chorobami, uwolnienie bezcielesnych dusz od cierpienia. Korzystając z energii Kame możemy pomagać umierającym opuszczać ten plan bez dalszych cierpień, zamykać cykle i uzdrawiać śmiertelnie chorych.

Osoby urodzone w Kame poczęte są w Tijax, a ich przeznaczeniem jest I’x. Mają bogatą duchowość i dobrą intuicję. Mogą mieć zdolności związane z kontaktami z Zaświatami, mogą komunikować się ze zmarłymi, odprowadzać dusze na drugą stronę, leczyć śmiertelne choroby. Energia Kame pozwala na zrozumienie kosmicznych cykli, na bezbolesną transformację, wspiera w przechodzeniu przez zmiany, pozwala na pomoc innym w tym zakresie. W negatywnym aspekcie, osoby z nieuświadomioną energią Kame mogą być materialistyczne, dwulicowe, wykorzystujące innych.

Jesteśmy w trecenie Tijax. To czas na poprawę stanu zdrowia swojego i innych, a także aby pożegnać bez żalu i z miłością, sprawy, rzeczy i osoby, które już z Tobą nie rezonują, bo tylko w ten sposób stworzysz przestrzeń, aby powitać nowe. Tijax przynosi stanowczość i zdecydowanie, co wspiera w dokonywaniu wyborów. Trzeba pamiętać, aby używać Obsydianowego Ostrza z rozwagą, tak, aby uzdrawiać, a nie zadawać niepotrzebnych ran.
Tijax potrafi również rozciąć zasłony zakrywajace tajemnice, otwierać portale międzywymiarowe dające dostęp do misterium, do Prawdy.
Lustro Tijax pozwala Ci zobaczyć w innych swoje odbicie, zrozumieć siebie. Wszystkie osoby spotykamy, aby mogły nam w tym pomóc (z wzajemnością) i są lustrami, w których możemy się przejrzeć, aby lepiej poznać siebie (też z wzajemnością). Przyglądaj się zwłaszcza temu, co drażni Cię w innych, zrozumienie jaka część Ciebie daje takie odbicie jest kluczem do wzrostu. Pamiętaj że inne istoty niosą doświadczenia, które nie zawsze są przyjemne, jednocześnie są informacjami potrzebnymi do wzrostu im i Tobie. Nie „strzelaj” zatem do posłańców niezależnie od tego co Ci przekazują, okaż im wdzięczność.

Energia Kame wnosi do treceny Tijax połączenie z zaświatami, komunikację z Przodkami, którzy odeszli z tego planu, transformację duchową.

Ton 9 związany jest z żeńskim pierwiastkiem i kosmicznymi cyklami, sprzyja zakończeniu rozpoczętych spraw, oznacza również centrum i wzmacnia energię Nawala, z którym występuje.

Połączenie tonu 9 i energii Kame przynosi wielką sposobność do połączenia ze światem duchowym, z Przodkami, do zmiany – zakończenia cyklu i osiągnięcia gotowości do rozpoczęcia nowego etapu wzrostu.
Masz dzisiaj możliwość poczucia się istotą duchową, nawiazania kontaktu z prawdziwym ja. Zarówno ton 9, jak i energia Kame, związane są z cyklami, więc jest bardzo sprzyjający moment na głęboką transformację, zmianę, poprzez pożegnanie tego co potrzebuje już odejść i zrobienie miejsca na nadejście nowego. W każdej skali Wszechświat poddawany jest bezustanny zmianom. Taka jest kolej rzeczy, bezustannych cykl urodzin i śmierci. Jeśli zatem czujesz gotowość do wejścia w zmianę, wypuść i pożegnaj to co zajmuje przestrzeń potrzebną, aby wprowadzilo się to co nadchodzi.
Zauważ że każda zmiana odbierana jest przez Twoją fizyczną część jako potencjalne zagrożenie i może powodować wysyłanie emocji skłaniającej Cię do pozostania w znanej, bezpiecznej strefie komfortu. Pamiętaj, że ciało to nie Ty, ono jest Twoi „pojazdem” pozwalającym na doświadczanie materii i możesz nim kierować, co wymaga nabycia umiejętności. Wykorzystaj fakt że mózg nie rozróżnia czy myśl dotyczy rzeczywistości, czy wyobrażeń. Stwórz umysł przekonany o tym, że już jesteś nową wersją siebie, a ciało dostosuje się do nowej wersji „oprogramowania” i podąży za zmianą.
Pamiętaj dzisiaj o zmarłych Przodkach. Wspomnij ich z wdzięcznością, życzliwością, zapal świeczkę lub uhonoruj tak jak czujesz za stosowne. Możliwe jest również, że uzyskasz od któregoś z nich przekaz.

Przypominam, że zgodnie z Cholq’iij energia dnia rozpoczyna się wraz z pierwszymi promieniami Słońca, niezależnie od miejsca (strefy czasowej) na Ziemi i kończy się wraz z kolejnym wschodem, kiedy to witamy nową energię.

Pozdrawiam słonecznie ☀

Zostaw Komentarz

Translate »