Energia dnia 25.07.2021

 In Energia dnia

Dzisiaj, 25.07.2021, ze wschodem Słońca według kalendarza Cholq’iij witamy energię B’elejeb’ (9) Tijax. Tijax to obsydianowe ostrze, narzędzie którego używali Majowie, a także lustro. Tijax pomaga odciąć się od negatywnych spraw, nałogów oraz szkodliwych relacji, wspieranie (samo)leczenie. Pozwala na spojrzenie w innych jak w lustro i zobaczenie siebie zgodnie z majańskim pozdrowieniem In Lak’ech Ala k’in.
Ostrze Tijax potrafi również rozciąć kurtynę, która przesłania nieznane, abyśmy mogli uzyskać dostęp do wiedzy i tajemnic oraz przewidzieć konsekwencje swoich działań.

Dzisiejszy dzień sprzyja wnikliwemu przyjrzeniu się osobom, które Cię otaczają. Lustro Tijax pozwala Ci zobaczyć w innych swoje odbicie, zrozumieć siebie. Możesz dostrzec, że coś trzeba odrzucić jako nieswoje (np. czyjeś oczekiwania wobec siebie, które realizujesz mylnie biorąc za swoje pragnienia), albo zaakceptować, czy przetransformować. Wszystkie osoby spotykamy, aby mogły nam w tym pomóc (z wzajemnością) i są lustrami, w których możemy się przejrzeć, aby lepiej poznać siebie (też z wzajemnością). Przyglądaj się zwłaszcza temu, co drażni Cię w innych, zrozumienie jaka część Ciebie daje takie odbicie jest kluczem do uzdrowienia, a następnie pożegnania tego i rozwoju.

Osoby Tijax mają swoje pochodzenie w Tz’i, a ich przeznaczeniem jest Kame. Osoby stanowcze, zdecydowane, mają zdolności do uzdrawiania. Dar może się manifestować na różne sposoby, czasem wystarczy dobre słowo aby kogoś uleczyć, a innym razem pomoc w dostrzeżeniu prawdy, nawet niewygodnej.
Powinny uważać, aby dobrze wykorzystać swój dar i nie ranić innych słowami, czynami. To co siejemy, to zbieramy, więc wszelkie cięcia powinny być wykonywane chirurgicznie, bez zadawania niepotrzebnego bólu.

Jesteśmy w trecenie T’zi’, ta energia rozjaśnia nam kwestie związane ze sprawiedliwością w wymiarze kosmicznym, w tym prawami obowiązującymi w Naturze oraz bezwarunkową miłością.
Energia Tz’i’ to autorytet zapewniający sprawiedliwe uniwersalne reguły obowiązujące wszystkich bez wyjątku. Tz’i’ daje również wiarę i zaufanie, że pewnie zdążamy do celu otoczeni dobrą opieką i bezwarunkową miłością. Zapewnienie że wszyscy mamy jednakowe prawa, odpowiadamy za każdy nasz czyn i ponosimy jego konsekwencje jest przejawem najwyższej bezwarunkowej miłości, ponieważ każdy dostaje dokładnie to czego potrzebuje do wzrostu. Przyjęcie prawdy do serca pozwoli Ci się uwolnić od wszelkiego balastu i uzdrowić.
Pamietaj że Twoim podstawowym prawem jest wolność wyboru, którą dał Ci Stwórca. Nie zwalnia Cię to z odpowiedzialności za podjęte decyzje, a wręcz przeciwnie. Zapewnia Ci również bezpieczeństwo, że nikt bez Twojej zgody nie może wyrządzić Ci szkody nie ponosząc konsekwencji, dlatego uważaj na co dajesz przyzwolenie.
Trecena Tz’i’ to również czas na uregulowanie tematów urzędowych, prawnych, poprawę lub nawiązanie nowych relacji. Należy unikać konfliktów, zwłaszcza z prawem.

Energia Tijax wnosi do treceny Tz’i’ możliwość uzdrowienia, odcięcia i uwolnienia od tego co powoduje dysharmonię. To ostrze, które potrafi również otwierać portale międzywymiarowe dające dostęp do tejemnic, misterium, Prawdy. Tijax sprawia, że poprzez ujawnienie, uleczenie i pożegnanie, tego co potrzebuje odejść, oczyszczasz umysł dając mu możliwość świadomego kreowania w chwili obecnej, tego czego pragniesz z serca.

Ton 9 związany jest z żeńskim pierwiastkiem i kosmicznymi cyklami, sprzyja zakończeniu rozpoczętych spraw, oznacza również centrum i wzmacnia energię Nawala, z którym występuje.

Dzisiejsza kombinacja tonu 9 i energii Tijax wybitnie sprzyja podsumowywaniu i zamykaniu. Ton 9 związany jest z kosmicznymi cyklami, więc sprzyja zakończeniu rozpoczętych spraw, projektów, tematów, zaś energia Tijax pozwala odciąć się od tego, co już Ci dłużej nie służy. Jeśli brak jest równowagi w jakimś aspekcie Twojej relacji, spójrz w drugą osobę jak w lustro i zobacz w niej swoje odbicie. Skup się na przekazie, który Ci niesie, nie na osobie. Co w Tobie powoduje dysharmonię i gdzie ma to swoje korzenie? Może podążasz za projekcją ego, która jest iluzją i nie ma możliwości realizacji? Bądź uważny, dziś możesz znaleźć rozwiązanie ważnych dla Ciebie tematów. Jeśli osiągnąłeś równowagę w danym temacie, to znaczy że doświadczyłeś tego co potrzebowałeś. To nie oznacza, że on nigdy już nie wypłynie, w kolejnych cyklach może się pojawić, jednak już w nowym wydaniu, abyś mógł przystąpić do doświadczeń i testów z nowej perspektywy.
Dzisiejszy dzień sprzyja również wzmoszeniu relacji na wyższy poziom lub jej zakończeniu. Przyjrzyj się gdzie możecie awansować jako partnerzy, ewentualnie jeśli wzrost jest niemożliwy może już czas uwolnienić od tego co Ci już nie służy. Jeśli tkwisz w relacji wyłącznie z przyzwyczajenia, strachu przed samotnością, itp. masz dobry moment, aby pójść w swoją stronę. Pamiętaj, że drogi czasem rozchodzą się, aby spotkać się w innym miejscu.

Przypominam, że zgodnie z Cholq’iij energia dnia rozpoczyna się wraz z pierwszymi promieniami Słońca, niezależnie od miejsca (strefy czasowej) na Ziemi i kończy się wraz z kolejnym wschodem, kiedy to witamy nową energię.

Pozdrawiam słonecznie ☀
In Lak’ech Ala k’in

Zostaw Komentarz

Translate »