Energia dnia 27.07.2021

 In Energia dnia

Dzień 11 Ajpu, to połączenie dynamiki i ekspansji w stronę wszystkich granic, a nawet poza nie, z blaskiem Słońca. Pamiętaj, że żeby doświadczyć swojego światła i światła innych może być potrzebne doświadczenie ciemności jako tła. Dobrze oddaje to poniższy cytat:

<<“Pomyśl o tym w ten sposób.” powiedział Bóg. “Ty jesteś jak świeca w blasku słońca. Och, to jest w porządku. Wraz z milionem innych świec, tworzysz słońce. A słońce nie może być słońcem bez ciebie. Słońce będzie istniało bez jednej ze swych świec i jednocześnie nie będzie słońca w ogóle, gdyż nie będzie świeciło tak jasno. Jak więc przekonać cię, że jesteś światłem, kiedy otacza cię wyłącznie światło? Oto jest pytanie.

“Dobra,” odparła mała Duszyczka. “jesteś Bogiem, wymyśl coś!”

Bóg raz jeszcze uśmiechnął się. “Już to zrobiłem” Rzekł. “Ponieważ nie możesz zobaczyć siebie jako światło, gdy znajdujesz się w świetle, otoczymy cię ciemnością.”

“Co to jest ciemność?” Zapytała Duszyczka.

Bóg odpowiedział: “To jest to, czym nie jesteś”

“Czy należy się bać ciemności?” Zawołała Duszyczka.

“Tylko jeśli tak zadecydujesz.” Odpowiedział Bóg. “Nic nie jest naprawdę straszne, chyba, że tak postanowisz. Widzisz, my stwarzamy to wszystko. Mamy udawać.”

“Och!” Powiedziała Duszyczka, czując się już znacznie lepiej.

I wtedy Bóg wyjaśnił, że w celu doświadczenia czegokolwiek, pojawia się jego dokładne przeciwieństwo. “Wolność jest wielkim darem,” rzekł Bóg, “ponieważ bez niej nie można wiedzieć, czym coś w istocie jest. Nie można poznać ‘ciepła’ bez ‘zimna’, ‘dołu’ bez ‘góry’, ‘szybko’ bez ‘wolno’, ‘lewo’ bez ‘prawo’, ‘tu’ bez ‘tam’, ‘teraz’ bez ‘potem’. Tak więc, kiedy jesteś otoczona ciemnością, nie potrząsaj pięścią, nie podnoś głosu i nie przeklinaj ciemności. Bądź raczej światłem ponad ciemnością i nie złość się. Wtedy poznasz, kim naprawdę jesteś i wszyscy inni poznają to również. Pozwól swojemu światłu świecić tak, by wszyscy widzieli jak wyjątkowa jesteś.

“Masz na myśli, że w porządku jest pokazywanie innym swojej wyjątkowości?” Zapytała Duszyczka.

“Oczywiście!” Zachichotał Bóg. “To jest bardzo w porządku! Ale pamiętaj, ‘wyjątkowy’ nie znaczy ‘lepszy’. Każdy jest wyjątkowy, na swój sposób. Jednak wielu o tym zapomniało. Zobaczą, że to dobrze, że jesteś wyjątkowy dopiero wtedy, gdy ty to zauważysz.”

“Wow,” Powiedziała Duszyczka, tańcząc, skacząc i śmiejąc się z radości. “Mogę być tak wyjątkowa jak zechcę!

“Tak, i możesz zacząć już teraz.” Powiedział Bóg, który skakał, tańczył i śmiał się wraz z nią. “Jaką częścią wyjątkowości chcesz być?” >>*

Połączenie tonu 11 i energii Ajpu przynosi pewność siebie i decyzyjność, więc odpowiedz sobie na to pytanie, z wdzięcznością korzystaj z mocy Ajpu i stanowczo realizuj swoje zamierzenia. Bądź skupiony na swoich celach, świadomie dokonuj wyborów przybliżających Cię do ich realizacji, pamiętając że zawsze zawsze trzeba ponieść jakieś koszty i dokonać wyrzeczeń. Bez narzekania na trudności staw czoła wyzwaniom wyzwaniom, zaakceptuj towarzystwo obaw, jeśli się pojawią, jednocześnie bez zasilania ich swoją uwagą. Obudź w sobie wojownika i osiągaj śmiało to czego pragniesz!

Przypominam, że zgodnie z Cholq’iij energia dnia rozpoczyna się wraz z pierwszymi promieniami Słońca, niezależnie od miejsca (strefy czasowej) na Ziemi i kończy się wraz z kolejnym wschodem, kiedy to witamy nową energię.

Słonecznie pozdrawiam ☀

*Cytat pochodzi z: „Duszyczka i Słońce”, autor: Neale Donald Walsch
Tytuł oryginału: “The Little Soul and The Sun”. Całość czyta się około 5 minut, pełna treść dostępna np. tu:

Duszyczka i Słońce

 

Zostaw Komentarz

Translate »