Energia dnia 15.09.2021

 In Energia dnia

Dzisiaj, 15.09.2021, od wschodu Słońca Cholq’ij, święty kalendarz Majów, wskazuje Nawal B’elejeb’ (9) Tz’i’. T’zi to prawo rządzące Wszechświatem, kosmiczna sprawiedliwość, autorytet i siła wprowadzająca tę sprawiedliwość w życie, strażnik wszystkiego co stworzone, bezwarunkowa miłość, symbolem zwierzęcym T’zi’ jest wilk lub pies.

Energia T’zi’ wspiera nas w otwarciu serca i zrozumieniu praw rządzących Wszechświatem, Naturą, które są niezależne od tych ustanawianych przez ludzi.
T’zi’ to dzień dobry na załatwienie spraw sądowych, urzędowych, uporządkowanie dokumentów, poprawę lub nawiązanie nowej relacji, kierowanie się głosem serca. W tym dniu prosimy o rozwiązanie problemów z prawem, sprawiedliwość w sądach i sprawiedliwe rządy, uwolnienie niesłusznie uwięzionych, uwolnienie od nadmiernej ambicji, która powoduje że szkodzimy innym. W dniu T’zi’ uważajmy na konflikty z bliskimi i z prawem.

Osoby urodzone w dniu T’zi’ poczęte są w Iq’, a ich przeznaczeniem jest Tijax. Są to ludzie kochający, wierni, przyjacielscy, dumni, z poczuciem autorytetu. Osoby dobrze czujące energię T’zi’ kierują się sprawiedliwością, miłością i mogą być doskonałymi przywódcami, sędziami, adwokatami, czy doradcami. Negatywne aspekty T’zi’ mogą przejawiać się w postaci hedonizmu, przerostu ambicji, narzucania swoich osadów, despotyzmu, zastraszania.

Jesteśmy w trecenie Iq’. To czas związany z wiatrem, oddechem, komunikacją, słowem, dźwiękiem, ruchem, zmianą, dynamiką, swobodą, otwarciem przestrzeni, połączeniem ze Źródłem, natchnieniem, weną. To kontynuacja poprzedniego 13-dniowego okresu, w którym Święty Ogień zabrał nasze obciążenia, a teraz wiatr zmian rozwieje popiół, który pozostał. Ciągła zmiana to jedyne co niezmienne we Wszechświecie, jest nieunikniona i niezbędna do rozwoju, więc nie walcz z nią i przyjmij z wdzięcznością.
To również czas, który będzie uczyć nas mocy słowa i wibracji dźwięków oraz umiejętności komunikacji. Oddech jest nam niezbędny, aby wypowiadać słowa, jest także uniwersalnym lekiem, który zawsze jest pod ręką, możemy również zagłębić się z nim w swoim wnętrzu, aby połączyć się ze Źródłem. Bądź wdzięczny za Życie, które daje Ci oddech – od pierwszego wydechu do ostatniego wydechu.
Energia Iq’, niczym huragan, ma również niszczycielską siłę, więc wypowiadaj słowa które budują, a nie ranią, bo mogą bezpowrotnie znieszczyć to co wzrastało latami.

Energia Tz’i’ wnosi do treceny Iq’ autorytet zapewniający sprawiedliwe kosmiczne reguły obowiązujące wszystkich bez wyjątku. Tz’i’ daje również wiarę i zaufanie, że pewnie zdążamy do celu otoczeni dobrą opieką i bezwarunkową miłością. Zapewnienie że wszyscy mamy jednakowe prawa, odpowiadamy za każdy nasz czyn i ponosimy jego konsekwencje jest przejawem najwyższej bezwarunkowej miłości, ponieważ każdy dostaje dokładnie to czego potrzebuje do wzrostu. Przyjęcie prawdy do serca pozwoli Ci się uwolnić od wszelkiego balastu i uzdrowić.

Ton 9 związany jest z żeńskim pierwiastkiem i kosmicznymi cyklami, sprzyja zakończeniu rozpoczętych spraw, oznacza również centrum i wzmacnia intuicją energię Nawala, z którym występuje.

Energia Tz’i daje pewność, że poniesiemy konsekwencje swoich działań na polu materialnym i duchowym. Pamiętaj, że Twoje doświadczenia, to skutek Twoich własnych wyborów, „informacja zwrotna”, pozwalającą Ci na wzrost. Dostajesz dokładnie to czego potrzebujesz, w ten sposób Tz’i’, niesie bezwarunkową miłość. Poprzez to działanie wskazuje Ci czy idziesz drogą wzrostu duchowego, czy błądzisz, wspierając Cię przy kolejnych decyzjach. I tak będzie aż do uświadomienia sobie, że bezwarunkowo kocha się bez powodu, że wszyscy jesteśmy częścią całości i to co robisz innym, tak naprawdę robisz sobie.
Dzień 9 Tz’i daje również sposobność do rozwiązania kwestii prawnych, jeśli jesteś w nie uwikłany.
Trecena Iq’ to czas dynamiczny, wspomagający zmiany, więc energia 9 Tz’i może obnażyć wszelkie przeszkody i problemy związane z miłością, wiernością i lojalnością. Przyjmij takie informacje ze spokojem i wdzięcznością, wykorzystaj je do wzrostu. Uważaj na popędy i instynkty będące domeną psa – symbolu energii Tz’i, możesz zostać poddany próbie.
Czas sprzyja również wyrażaniu miłości swojej partnerce (partnerowi) oraz okazaniu wdzięczności psu za jego wierność.

Przypominam, że zgodnie z Cholq’ij energia dnia rozpoczyna się wraz z pierwszymi promieniami Słońca, niezależnie od miejsca (strefy czasowej) na Ziemi i kończy się wraz z kolejnym wschodem, kiedy to witamy nową energię.

Słonecznie pozdrawiam☀

Zostaw Komentarz

Translate »