Energia dnia 18.02.2022

 In Energia dnia


Dzisiaj, 18.02.2022, ze wschodem Słońca powitaliśmy energię B’elejeb’ (9) Kame.

Połączenie tonu 9 i energii Kame przynosi wielką sposobność do połączenia ze światem duchowym, z Przodkami, do zmiany – zakończenia cyklu i osiągnięcia gotowości do rozpoczęcia nowego etapu wzrostu.
Masz dzisiaj możliwość poczucia się istotą duchową, nawiązania kontaktu z prawdziwym ja. Zarówno ton 9, jak i energia Kame, związane są z cyklami, więc jest bardzo sprzyjający moment na głęboką transformację, zmianę, poprzez pożegnanie tego co potrzebuje już odejść i zrobienie miejsca na nadejście nowego. W każdej skali Wszechświat poddawany jest bezustannym zmianom. Taka jest kolej rzeczy, bezustanne cykle urodzin i śmierci. Jeśli zatem czujesz gotowość do wejścia w zmianę, wypuść i pożegnaj to co zajmuje przestrzeń potrzebną, aby wprowadziło się to co nadchodzi.
Zauważ że każda zmiana odbierana jest przez Twoją fizyczną część jako potencjalne zagrożenie i może powodować wysyłanie emocji skłaniającej Cię do pozostania w znanej, bezpiecznej strefie komfortu. Pamiętaj, że ciało to nie Ty, ono jest Twoi „pojazdem” pozwalającym na doświadczanie materii i możesz nim kierować, co wymaga nabycia umiejętności. Wykorzystaj fakt że mózg nie rozróżnia czy myśl dotyczy rzeczywistości, czy wyobrażeń. Stwórz umysł przekonany o tym, że już jesteś nową wersją siebie, a ciało dostosuje się do nowej wersji „oprogramowania” i podąży za zmianą.
Pamiętaj dzisiaj o zmarłych Przodkach. Wspomnij ich z wdzięcznością, życzliwością, zapal świeczkę lub uhonoruj tak jak czujesz za stosowne. Możliwe jest również, że uzyskasz od któregoś z nich przekaz.

Jesteśmy w trecenie Tijax. To czas, na poprawę stanu zdrowia swojego i innych, a także aby pożegnać bez żalu i z miłością, sprawy, rzeczy i osoby, które już z Tobą nie rezonują, bo tylko w ten sposób stworzysz przestrzeń, aby powitać nowe. Tijax przynosi stanowczość i zdecydowanie, co wspiera w dokonywaniu wyborów. Trzeba pamiętać, aby używać Obsydianowego Ostrza z rozwagą, tak, aby uzdrawiać, a nie zadawać niepotrzebnych ran.
Tijax potrafi również rozciąć zasłony zakrywające tajemnice, otwierać portale międzywymiarowe dające dostęp do misterium, do Prawdy. Tijax sprawia, że poprzez ujawnienie, uleczenie i pożegnanie, tego co potrzebuje odejść, oczyszczasz umysł dając mu możliwość świadomego kreowania w chwili obecnej, tego czego pragniesz z serca.
Lustro Tijax pozwala Ci zobaczyć w innych swoje odbicie, zrozumieć siebie. Wszystkie osoby spotykamy, aby mogły nam w tym pomóc (z wzajemnością) i są lustrami, w których możemy się przejrzeć, aby lepiej poznać siebie (też z wzajemnością). Przyglądaj się zwłaszcza temu, co drażni Cię w innych, powoduje dyskomfort, bo zrozumienie jaka część Ciebie daje takie odbicie jest kluczem do wzrostu. Pamiętaj że inne istoty niosą doświadczenia, które nie zawsze są przyjemne, jednocześnie są informacjami potrzebnymi do wzrostu im i Tobie. Nie „strzelaj” zatem do posłańców niezależnie od tego co Ci przekazują, okaż im wdzięczność za przyniesienie Ci tego co potrzebujesz.

Energia Kame wnosi do treceny Tijax połączenie z zaświatami, komunikację z Przodkami, którzy odeszli z tego planu, transformację duchową.

Kame to energia związana ze śmiercią, transformacją, zmianą, kosmicznymi cyklami życia i śmierci, naszymi Przodkami. Totemem zwierzęcym Kame jest sowa.
Kame jest Nawalem Cykli, które się spełniają i inicjują nie tylko na Ziemi, ale w całym Wszechświecie. Kame to nasze ponowne narodziny, to powrót zmarłych do świata żywych. Kame jest portalem międzywymiarowym, który pozwala nam komunikować się z Przodkami, którzy opuścili ten plan, aby prosić ich o rady dla nas.

W dniu Kame honorujemy naszych zmarłych Przodków poprzez zapalenie świec z tłuszczu, ofiarujemy również jedzenie, kadzidło i tytoń; prosimy ochronę naszych bliskich przed wypadkami i śmiertelnym chorobami, uwolnienie bezcielesnych dusz od cierpienia. Korzystając z energii Kame możemy pomagać umierającym opuszczać ten plan bez dalszych cierpień, zamykać cykle i uzdrawiać śmiertelnie chorych.

Osoby urodzone w Kame poczęte są w Tijax, a ich przeznaczeniem jest I’x. Mają bogatą duchowość i dobrą intuicję. Mogą mieć zdolności związane z kontaktami z Zaświatami, mogą komunikować się ze zmarłymi, otrzymywać sygnały od zmarłych przodków, odprowadzać dusze na drugą stronę, leczyć śmiertelne choroby. Energia Kame pozwala na zrozumienie kosmicznych cykli, na bezbolesną transformację, wspiera w przechodzeniu przez zmiany, pozwala na pomoc innym w tym zakresie. Mają zdolność do rozpoznawania „dobrego” i „złego”, zdolności duchowe, intelektualne i przywódcze oraz ochronę przed śmiertelnymi chorobami, czy gwałtowną śmiercią. W negatywnym aspekcie, osoby z energią Kame mogą być despotyczne, nieufne, materialistyczne, dwulicowe, wykorzystujące innych, obrażalskie, wybuchowe, złorzeczące innym.

Ton 9 związany jest z żeńskim pierwiastkiem i kosmicznymi cyklami, sprzyja zakończeniu rozpoczętych spraw, oznacza również centrum i wzmacnia intuicją energię Nawala, z którym występuje.

Przypominam, że zgodnie z Cholq’ij energia dnia rozpoczyna się wraz z pierwszymi promieniami Słońca, niezależnie od miejsca (strefy czasowej) na Ziemi i kończy się wraz z kolejnym wschodem, kiedy to witamy nową energię.

Pozdrawiam słonecznie ☀

Translate »