Rozwój strony

 In Artykuły

W ostatnim czasie strona przeszła kilka zmian, nie wszystkie są widoczne dla użytkownika. Jest to efekt kilkumiesięcznej współpracy z Andrzejem, dzięki któremu możesz między innymi skorzystać z kalkulatora, który umożliwia sprawdzenie energii dla dowolnego dnia (https://mayancalendar.eu/sprawdz-energie-dnia/).

Andrzej specjalizuje się w pracy z danymi (pozyskiwanie, transformacja, prezentacja) oraz w pisaniu skryptów, które ułatwiają życie. Jeżeli wykonujesz, prywatnie czy zawodowo, jakieś żmudne, powtarzalne zadania na komputerze – zwykle da się to zautomatyzować i przeznaczyć ten czas na przyjemniejsze rzeczy. Możesz również uzyskać wsparcie między innymi przy przenoszeniu stron, konfiguracji poczty oraz domeny, zabezpieczaniu strony przez SSL (protokół https), czy tworzeniu skryptów.

Technologie i narzędzia, z którymi pracuje Andrzej to między innymi: Python, MySQL, WordPress, PHP, HTML, CSS, Javascript, Roundcube.

Jestem bardzo zadowolony z efektów wytrwałej pracy Andrzeja, według mnie to świetny specjalista, otwarty na nowe wyzwania i rozwiązania oraz bardzo odpowiedzialny człowiek. Zainteresowanych współpracą odsyłam do kontaktu z Andrzejem, ze swojej strony bardzo polecam współpracę z nim.

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/andrzej-tkaczyk-4b40751b3/

E-mail: and.tkaczyk1@gmail.com

 

Zostaw Komentarz

Translate »