Energia dnia 16.08.2023

 In Energia dnia


Dzisiaj, 16.08.2023, od wschodu Słońca Cholq’ij, święty kalendarz Majów, wskazuje Nawal Wukub’ (7) Tz’i’.

Ton 7 pozwala na rozejrzenie się wokół ze szczytu piramidy, więc warto spojrzeć na status spraw związanych z energią Tz’i’. Masz sprzyjający czas na sfinalizowanie, zamknięcie tego co możliwe, zwłaszcza tematów związanych z prawem, umów, itp.
Uważaj na zwierzęce instynkty, żądze, sytuacje testujące wierność i zaufanie, ambicję wynikającą z ego, potrzebę udowodnienia swojej racji za wszelką cenę. Ton 7 daje Ci możliwość świadomego wyboru i odnalezienia równowagi w akceptacji tego co jest – klucza do bezwarunkowej miłości. Zatem pozostaw oczekiwania i roszczenia wobec Świata, bo przyniosą Ci rozczarowana. Jeśli zdarza Ci się obwiniać otoczenie za własne „niepowodzenia”, czy też dostosowywać się do oczekiwań innych, to dzisiejszy dzień może Cię wspomóc w zmianie tego podejścia. Inni są po to, aby pomóc nam odkryć siebie i działa to oczywiście w obie strony.
Dzień 7 Tz’i’ zamyka cykl ceremonialny Cholq’ij. Warto w tym dniu podsumować minione 260 dni i wyrazić wdzięczność za wszystkie otrzymane doświadczenia.

Jesteśmy w trecenie Kat. To czas, gromadzenia się, umacniania i nawiązywania relacji, rozwiązywania problemów, budowania obfitości, zbierania plonów. Uczymy się odrzucać wszelkie blokady, które narzuca nam umysł i poczuć w sobie magnetyzm przyciągający relacje i wszystko, co chcemy tworzyć w życiu.
Energia Kat przynosi obfitość i rozwiązania problemów, które powstrzymują nas przed podążaniem swoją drogą. To nasze relacje z ludźmi oraz ze światem materialnym, sieć która z jednej strony uczy przyjmować obfitość plonów, a z drugiej uczy wypuszczać, to czego już nie potrzebujemy, aby nie dźwigać balastu, który nas spowalnia.

Energia Tz’i’ wnosi do treceny Kat autorytet zapewniający sprawiedliwe kosmiczne reguły obowiązujące wszystkich bez wyjątku. Tz’i’ daje również wiarę i zaufanie, że pewnie zdążamy do celu otoczeni dobrą opieką i bezwarunkową miłością. Zapewnienie że wszyscy mamy jednakowe prawa, odpowiadamy za każdy nasz czyn i ponosimy jego konsekwencje jest przejawem najwyższej bezwarunkowej miłości, ponieważ każdy dostaje dokładnie to czego potrzebuje do wzrostu. Przyjęcie prawdy do serca pozwoli Ci się uwolnić od wszelkiego balastu i uzdrowić.

Tz’i’ to prawo rządzące Wszechświatem, kosmiczna sprawiedliwość, autorytet i siła wprowadzająca tę sprawiedliwość w życie, strażnik wszystkiego co stworzone, bezwarunkowa miłość, symbolem zwierzęcym Tz’i’ jest wilk lub pies.
Energia Tz’i’ wspiera nas w otwarciu serca i zrozumieniu praw rządzących Wszechświatem, Naturą, które są niezależne od tych ustanawianych przez ludzi.
Tz’i’ to dzień dobry na załatwienie spraw sądowych, urzędowych, uporządkowanie dokumentów, poprawę lub nawiązanie nowej relacji, kierowanie się głosem serca. W tym dniu prosimy o rozwiązanie problemów z prawem, sprawiedliwość w sądach i sprawiedliwe rządy, uwolnienie niesłusznie uwięzionych, uwolnienie od nadmiernej ambicji, która powoduje że szkodzimy innym. W dniu Tz’i’ uważajmy na konflikty z bliskimi i z prawem.

Osoby urodzone w dniu Tz’i’ poczęte są w Iq’, a ich przeznaczeniem jest Tijax. Są to ludzie kochający, wierni, przyjacielscy, dumni, z poczuciem autorytetu. Osoby dobrze czujące energię Tz’i’ kierują się sprawiedliwością, miłością i mogą być doskonałymi przywódcami, sędziami, adwokatami, czy doradcami. Negatywne aspekty Tz’i’ mogą przejawiać się w postaci hedonizmu, przerostu ambicji, narzucania swoich osadów, despotyzmu, zastraszania.

Ton 7 przynosi mistycyzm, połączenie ze Źródłem, pozwala Ci na rozejrzenie się wokół z wierzchołka piramidy, więc możliwe jest dzisiaj widzenie dalej i szerzej, oswobodzenie się z ograniczeń, ułożenia planu dalszych działań, ujrzenia wizji odkrycia bogactwa duchowego i prosperity w wymiarze materialnym. Ujrzenie szerokiego spektrum możliwości może powodować trudności z wyborem, więc jeśli nie czujesz pewności, dobrym pomysłem może być przespanie się z tematem przed podjęciem ostatecznej decyzji.

Przypominam, że zgodnie z Cholq’ij energia dnia rozpoczyna się wraz z pierwszymi promieniami Słońca, niezależnie od miejsca (strefy czasowej) na Ziemi i kończy się wraz z kolejnym wschodem, kiedy to witamy nową energię.

Słonecznie pozdrawiam ☀

Translate »