Energia dnia 11.06.2024

 In Energia dnia


Dzisiaj, 11.06.2024, od wschodu Słońca Cholq’ij, święty kalendarz Majów, wskazuje Nawal Waqxaquib’ (8) Tz’i’.

Dzień 8 Tz’i’ to spotkanie męskich i żeńskich energii związanych z bezwarunkową miłością i kosmicznymi prawami. To dobry moment na zatrzymanie się i przyjrzenie się, czego pragnie Twoja dusza. Osoby i sytuacje, które przyciągasz są dla Ciebie drogowskazami, więc jeśli coś z Tobą nie rezonuje, rozpoznaj w swoim wnętrzu co woła o zmianę. Przyjrzyj się czym kierujesz się dokonując wyborów, bo intencja determinuje ich skutki zgodnie z boskimi regułami.
Uważaj na konflikty z bliskimi i z prawem oraz na instynkty, które mogą wystawić na próbę Twoją wierność, lojalność i zaufanie do Ciebie. Pamiętaj, że tylko obustronnie sprawiedliwe postępowanie w relacjach nie stwarza długów karmicznych.
Dzisiejszy dzień sprzyja również uhonorowaniu Ahau w energii Tz’i’ poprzez ceremonię lub przynajmniej zapalenie świecy i wyrażenie wdzięczności.

Jesteśmy w trecenie Aq’ab’al. Energia Aq’ab’al uczy nas o dwoistości wszystkiego co nas otacza. To czas, aby nauczyć się syntetyzować przeciwieństwa, które nie istnieją jedno bez drugiego i płynnie przechodzą jedno w drugie. Możemy to zaobserwować o wschodzie Słońca, gdy ciemność stopniowo jest rozjaśniana światłem, czy też o zachodzie, gdy proces przebiega w drugą stronę. Energia Aq’ab’al przynosi możliwość rozpoznania i połączenia przeciwieństw, nową koncepcję, odrodzenie. Nowe Światło, które wydobywa z ciemności ukrytą wiedzę, prawdę, tajemnice. To czas, który pomoże nam oswobodzić się z ograniczeń, wyjść z rutyny i obrać nowy kierunek działań.

Energia Tz’i’ wnosi do treceny Aq’ab’al autorytet zapewniający sprawiedliwe kosmiczne reguły obowiązujące wszystkich bez wyjątku. Tz’i’ daje również wiarę i zaufanie, że pewnie zdążamy do celu otoczeni dobrą opieką i bezwarunkową miłością. Zapewnienie że wszyscy mamy jednakowe prawa, odpowiadamy za każdy nasz czyn i ponosimy jego konsekwencje jest przejawem najwyższej bezwarunkowej miłości, ponieważ każdy dostaje dokładnie to czego potrzebuje do wzrostu. Przyjęcie prawdy do serca pozwoli Ci się uwolnić od wszelkiego balastu i uzdrowić.

Tz’i’ to prawo rządzące Wszechświatem, kosmiczna sprawiedliwość, autorytet i siła wprowadzająca tę sprawiedliwość w życie, strażnik wszystkiego co stworzone, bezwarunkowa miłość, symbolem zwierzęcym Tz’i’ jest wilk lub pies.
Energia Tz’i’ wspiera nas w otwarciu serca i zrozumieniu praw rządzących Wszechświatem, Naturą, które są niezależne od tych ustanawianych przez ludzi.
Tz’i’ to dzień dobry na załatwienie spraw sądowych, urzędowych, uporządkowanie dokumentów, poprawę lub nawiązanie nowej relacji, kierowanie się głosem serca. W tym dniu prosimy o rozwiązanie problemów z prawem, sprawiedliwość w sądach i sprawiedliwe rządy, uwolnienie niesłusznie uwięzionych, uwolnienie od nadmiernej ambicji, która powoduje że szkodzimy innym. W dniu Tz’i’ uważajmy na konflikty z bliskimi i z prawem.

Osoby urodzone w dniu Tz’i’ poczęte są w Iq’, a ich przeznaczeniem jest Tijax. Są to ludzie kochający, wierni, przyjacielscy, dumni, z poczuciem autorytetu. Osoby dobrze czujące energię Tz’i’ kierują się sprawiedliwością, miłością i mogą być doskonałymi przywódcami, sędziami, adwokatami, czy doradcami. Negatywne aspekty Tz’i’ mogą przejawiać się w postaci hedonizmu, przerostu ambicji, narzucania swoich osadów, despotyzmu, zastraszania.

Ton 8 wprowadza harmonię i kosmiczną sprawiedliwość opartą na uniwersalnym prawie konsekwencji oraz bezwarunkowej miłości, uczy nas balansu zgodnie z zasadą: jak na górze, tak na dole. 8 symbolizuje również stabilność i kompletność, sprzyja przeprowadzaniu ceremonii.

Przypominam, że zgodnie z Cholq’ij energia dnia rozpoczyna się wraz z pierwszymi promieniami Słońca, niezależnie od miejsca (strefy czasowej) na Ziemi i kończy się wraz z kolejnym wschodem, kiedy to witamy nową energię.

Słonecznie pozdrawiam ☀

Translate »